طراحی سایت و بهینه سازی حرفه ای سایت در اصفهان

گوگل وبمستر مناسب چه افرادی است ؟
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵
0 نظر
297 بازدید

گوگل وبمستر مناسب چه  افرادی است ؟

گوگل وبمستر مناسب همه ی  کسانی است که وب سایت دارند.

صاحبان کسب و کار و نمایندگان :

حتی اگر نمی دانید که چگونه از گوگل وبمستر استفاده کنید باید از آن آگاه باشید و یک سری کارکردهای ابتدایی از آن را یاد بگیرید . شما ممکن است فردی را مسلط به گوگل وب مستر برای تنظیم سایت روی ابزار گوگل وبمستر استخدام کنید در این صورت شما می توانید با آن فرد متخصص همکاری کنید تا اطمینان یابید به همه ی گزارشات مربوط به سایت خود دسترسی و کنترل دارید . به علاوه این موضوع سبب می شود تا درباره ی کارایی سایت خود در نتایج جستجو اطلاعات داشته و به کمک آن تصمیات بزرگ کاری درباره ی سایت خود بگیرید .

متخصصان سئو و فروشندگان آنلاین :

به عنوان کسی که بر روی بازاریابی آنلاین تمرکز دارد ، ابزار گوگل وبمستر به شما کمک می کند تا میزان بازدید کنندگان سایت خود را تحت نظر بگیرد ، رتبه سایت خود را بالا ببرید و درباره ی حضور در نتایج جستجو تصمیماتی بر پایه ی اطلاعات درست بگیرید . گوگل وبمستر به شما کمک می کند که یک آنالیز بازاریابی حرفه ای تر در مقایسه با دیگر ابزار گوگل مثل Google Trends ، Analytics و Ad Words داشته باشید .

مدیران سایت :

به عنوان ادمین سایت ، شما می بایست مراقب سلامت سایت خود باشید . گوگل وبمستر به شما کمک می کند که خطاهای سرور ، بارگذاری سایت و مشکلات امنیتی مثل Malware و هک شدن را برطرف کنید .

توسعه دهندگان وب :

اگر شما در حال ایجاد کد نشانه گذاری برای سایت خود هستید ابزار گوگل وبمستر مشکلات موجود در کد نشانه گذاری را حت نظر گرفته و رفع می کند مانند خطاهای موجود در اطلاعات ساختار یافته .

 

با گیلدا وب سایتی بهینه برای موتورهای جستجو طراحی کنید و در صدر گوگل باشید تا کاربران راحت تر به شما دسترسی پیدا کنند . 

 

 تماس با گیلدا وب 

نویسنده: فاطمه باقری
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر