طراحی سایت و بهینه سازی حرفه ای سایت در اصفهان

1- چرا باید وب سایت داشته باشیم؟
وب سایت، مکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. .هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به طراحی وب سایت دارد به عبارتی یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید.همچنین از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ..... شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.

گیلدا وب از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود و با تیمی تخصصی شما را در پشبرد اهدافتان یاری خواهد نمود. با طراحان سایت گیلداوب تماس بگیرید و خود را به دنیای تجارت معرفی کنید .

2- چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

 برای هر کاری تعیین هدف و مشخص کردن اینکه مقصود نهایی شما چیست و چه گروهی از افراد بیشتر مورد توجه شما هستند یکی از مهمترین بخشهاست. تصمیم بگیرید که سایت شما قرار است یک سایت شخصی باشد و یا یک سایت تجاری؟ اگر قرار است سایت تجاری خود را راه‌اندازی کنید چه اهدافی را در نظر دارید؟ آیا قرار است به معرفی محصولات خود بپردازید یا از سایت به عنوان یک فروشگاه اینترنتی استفاده کنید؟ در نظر دارید چه صفحات و بخشهایی را روی سایت ایجاد کنید؟ بیشترین متقاضیان آنلاین برای سایت شما چه گروهی از افراد هستند؟

مسلما پس از انجام این طرح اولیه، حضور یک کارشناس مجرب می‌تواند این طرح را پخته‌تر و جامع‌تر نماید،و شما در نوع انتخاب وب سایتتان یاری نماید . گروه طراحان گیلدا وب همراه شما هستند .

3- گیلدا وب از چه تکنولوژیهایی برای طراحی پروژه ها استفاده میشود؟
        ۱ – استفاده از زبان HTML۵
        ۲ – استفاده از زبان CSS۳ و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
        ۳ – استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
        ۴ – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
        ۵ – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
        ۶ – استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و .....

4- چنانچه در حال حاضر وب سایت داشته باشم میتوانیم در مورد ارتقای وب سایت از منتخصصان شرکت مشاوره بگیرم؟
بله ۱۰۰%. به یاد داشه باشید که وب سایت هم مانند خیلی از کارهای دیگر ما در زندگی باید تجدید گردد و به روز گردد. خیلی از مشتریان جدید ما که شرکت برای آنها هیچگونه وب سایتی را طراحی ننموده است این درخواست را دارند که دوست دارند وب سایت آنها در موتور جستجوی مخصوصا Google رتبه خیلی خوبی داشته باشد. متخصصین ما با راهنمایی و مشاوره به شما کمک خواهند کرد تا رتبه سایت خود را ارتقا دهید و در صدر گوگل قرار بگیرد

  5- مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

    جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.


6-  آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟

 از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.


7- طراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

 به طور کلی هر شرکتی در زمان تاسیسش دستورالعملهایی را برای خودش تدوین و اجرا میکند و طبیعتا نقطه ضعفهایی هم میتواند وجود داشته باشد ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمونه کارهایشان در این صفحه موجود میباشد این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه نمایند تا مشتریان دغدغه وب سایت طراحی شده شان را نداشته باشند. همواره در تمامی مراحل مخصوصا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.