طراحی سایت و بهینه سازی حرفه ای سایت در اصفهان

سیستم مدیریت محتوا گیلدا

سیستم مدیریت محتوا(سایت ساز) برنامه ای برای مدیریت آسان محتوا می باشد که به کاربران امکان انتشار ، ویرایش و حذف محتوای خود را از طریق یک پنل مدیریت می دهد. اگر قصد دارید یک سیستم مدیریت محتوای خوب مطابق با نیازهای خود انتخاب کنید و آشنایی چندانی با سیستم های مدیریت محتوای موجود ندارید، ما سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و ساده  گیلدا  را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . کاربری آسان ، انجمن ها و پشتیبانی شبانه روزی ، مطابقت با استانداردهای بهینه سازی از جمله ویژگی های برجسته این سیستم مدیریت محتواست .

قالب سایت :

ما با توجه به نیازهای شا و آنچه شما در جلسه مشاوره رایگان ما برای سایت خود از ما درخواست می نمایید سایت شما را به بهترین نحو طراحی می کنیم .

تعداد صفحه بندی :

 تعداد صفحات که در سایت شما برای بار اول توسط طراحان سایت گیلدا وب ایجاد می شود منوط به درخواست شما می باشد .

مدت تحویل :

به دلیل تعداد پروژه های مختلف مدت تحویل طبق توافق طرفین در زمان عقد قرارداد توسط کارشناس بخش طراحی سایت گیلدا مشخص خواهد شد .

اسلاید شو :

 یکی از راههای جذابیت سایت داشتن اسلاید شو حرفه ای با انیمیشن های حرفه ای است که به دلیل کارا بودن این امکان در تمامی بسته ها فعال می باشد .

گالری تصاویر :

برای نمایش محصولات و نمونه خدمات ، گالری تصاویر نقش ویژه ای را در جذابیت مخاطبین ایفا می کند .

فیلم آموزشی :

برای سادگی و آسودگی مشتریان در تمامی بسته های سفارش طراحی سایت فیلم آموزشی کاملی تهیه شده که پس از خرید به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

فایروال امنیتی :

یک دیوار آتش قدرتمند در مقابل هر گونه نفوذ هکرها می باشد که باعث آرامش خاطر مدیران وب سایت است .

به روز رسانی :

با توجه به روز شدن کدهای برنامه نویسی و آپدیت های سیستم مدیریت محتوای گیلدا وب قابلیت به روز رسانی برای افزایش سرعت ، کارایی و امنیت سایت یک نکته کاملاً مهم و کلیدیاز نظر گروه طراحان سایت گیلدا لحاظ شده است .

نمونه پروژه :

 یکی از بهترین راهکار برای سایتی که دارای نمونه پروژه های اجرایی می باشد استفاده از ماژول نمایش نمونه پروژه ها با افکت های جذاب و زیبا جهت افزایش زیبایی سایت می باشد .

اخبار سایت :

توسط ماژول اخبار سایت می توانید در قسمتی از سایت آخرین اخبار و گزارشات خود را در آن به نمایش بگذارید .

خبرنامه :

هر سایتی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی نیاز به یک خبرنامه حرفه ای جهت جمع آوری اطلاعات کاربران مانند نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، تلفن همراه و ... دارد شما می توانید توسط خبرنامه این کار را به خوبی انجام دهید .

فرم ساز پیشرفته :

 ممکن است شما بخواهید برای استخدام یک فرم خاص طراحی کنید . شما با این فرم ساز امکانات ویژه ی را خواهید داشت تا بتوانید فرم های حرفه ای بسازید .

مدیریت لینک :

اگر می خواهید به سایت های دیگران لینک دهید و مدیریت حرفه ای به لینک خروجی سایت خود و یا داخلی سایت خود داشته باشید گزینه خوبی برای شما می باشد .

نقشه مکانی سایت :

اگر می خواهید آدرس محل کار خود را به کاربران بر روی نقشه به صورت واضح  نمایش دهید می توانید از این امکان استفاده کنید .

نظر سنجی :

 یکی از راه های ارتباط با کاربران نظر سنجی است نظر سنجی می تواند به پویایی سایت شما کمک کند .

آمار حرفه ای سایت :

برای گرفتن بازخوردهای مناسب از یک وب سایت داشتن آمار سایت و گزارشی کاربردی جز بسیارمهمی از یک سایت میباشد .

فروشگاه آنلاین :

 کسانی که می خواهند تجربه  فروش آنلاین را داشته باشند از طریق فروشگاه آنلاین می توانند سیستم فروشگاهی حرفه ای را با بیش از 100 امکان کاربردی مانند حسابداری ، صدور فاکتور ، درگاه بانکی ، ارسال کالا و ... راداشته باشد .