طراحی سایت و بهینه سازی حرفه ای سایت در اصفهان

طراحی سایت B2B

طراحی سایت  بی تو بی(B2B)  وب سایتی است كه علاوه برآنكه بانک اطلاعات شركتهای مختلف و محصولات آنها بصورت مجتمع در آن موجود می باشد شامل تعریف قوانین و روشهای مشتركی برای ارائه محصولات و ارسال سفارش می باشد . بدین معنی که شما میتوانید براحتی خریداران محصولات و یا فروشندگان مواد اولیه  خود را در کنار هم ببینید و بصورت آنلاین برای آنها درخواست بفرستید . مرکز بی تو بی (B2B)به مرکز عمده فروشی و نیز مرکز بازاریابی الکترونیکی نیز معروف  است .

سایت بی تو بی (B2B) طوری طراحی شده است كه تمامی شركتهای تولیدی و صنعتی , توزیع كننده گان عمده , شركتهای بازرگانی , وارداتی و صادراتی و خدماتی نیز تمام شركتهایی كه مایل به داشتن تبلیغات اینترنتی هستند , می توانند در سایت عضو شده و در كنار یكدیگر با هم تجارت نمایند.

طراحی  سایت بی تو بی (B2B) در واقع مانند نمایشگاه های بین المللی دائمی ولی مجازی عمل می كنند كه در آن تعداد زیادی شركت در كنار هم ولی هر یك در بخش اختصاصی مربوط به خود (Home Page) محصولات و خدمات خود را ارئه می كنند و این امكان را به متقاضی می دهند كه در زمان كم همه اطلاعات مورد نیاز خود را برای خرید جمع آوری نماید, این  همان دلیلی است كه شما در نمایشگاه ها شركت می كنید .

    اطلاعات محصولات بصورت استاندارد به همراه عكس و جزئیات به مشتری ارائه می شود و مشتری می تواند همزمان این اطلاعات را با شركتهای مشابه دیگر مقایسه نموده و بهترین را انتخاب نماید . ارسال سفارش براحتی چند كلیك انجام می شود . پس می توانید در زمان كم به چند شركت سفارش  داده و جوابها را پس از دریافت با هم مقایسه كنید و بهترین تصمیم را بگیرید .

    بدلیل آنكه سایت بی تو بی (B2B) دارای اعضای بسیاری می باشد كه تمامی آنها خریدار و فروشنده   می باشند, دیگر نیازی به تبلیغات ندارند . چون همین اعضا قرار است با هم تجارت نمایند گرچه معمولا مراكز بی تو بی (B2B) از تبلیغات غافل نمی شوند و سعی می كنند كاربران را به سمت خود جذب نمایند . بنابراین بی تو بی تبلیغات برای سایت بصورت غیر مستقیم تبلیغات شما را نیز دربر می گیرد .

    به علت حجم زیاد اطلاعات در سایتهای  بی تو بی ( B2B) موتورهای جستجوگر آنها را در رتبه های بالای جستجو قرار می دهند و بنابراین دستیابی به اطلاعات شما نیز برای جستجوگر آسانتر می شود .
    امكان جستجو برای یافتن محصول , خدمات و یا شرکت مورد نظر براحتی و در تمامی بخشها وجود دارد و بر خلاف موتور های جستجو گر مانند  google فقط نتایج مرتبط با تجارت به شما نشان داده خواهد شد .