طراحی سایت و بهینه سازی حرفه ای سایت در اصفهان

امروزه بیشتر کاربران اینترنت از موبایل خود برای جستجو در اینترنت و دیدن سایت های مختلف استفاده می کنند و معمولاً کمتر از کامپیوتر شخصی برای بازدیدهای خود استفاده می شود.

بسیاری از کاربران سایت ما را با این دستگاه‌های الکترونیکی مانند موبایل‌ها، تبلت‌ها و... می بینند و اگر نسخه وب سایت مخصوص آن در دسترس نباشد آنگاه بسیاری از بینندگان سایت خود را از دست خواهیم داد. طراحی سایت نسخه موبایل نیازمند طراحی متفاوت نسبت به طراحی وب سایت معمولی است و بنا به سفارش مشتری برای هر وب سایت قابل انجام خواهد بود.

آیا می خواهید سایت شما نیز یک نسخه موبایل داشته باشد؟

ما با طراحی سایت نسخه موبایل برای شما اینکار را انجام می دهیم. از ویژگی های سایت نسخه موبایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

     طراحی و پیاده سازی سایت‌های مبتنی بر تکنولوژی موبایل
     سازگار سازی وب سایت با انواع گوشی ها، تبلت ها و سیستم عامل های مختلف
    تشخیص نوع پلات فرم و نمایش صفحه مربوط به آن
    طراحی گرافیکی ساده و سبک ویژه موبایل
    تنظیم استایل صفحه نسبت به اندازه صفحه گوشی موبایل

امکان تشخیص مرورگر کاربر به صورت خودکار وجود دارد و با توجه به اینکه کاربر از چه طریق به سایت شما آمده است می توان نسخه های مختلف سایت را نمایش داد. همچنین می توان با ایجاد یک لینک واضح بین دو سایت اصلی و موبایل این امکان را برقرار نمود تا کاربرانی که به اشتباه به نسخه اصلی آمده اند بتوانند به نسخه موبایل یا برعکس بروند.

 تمام سایت های طراحی شده توسط ما دارای ویژگی های زیر هستند:

    گرافیک زیبا و اختصاصی طبق نظر شما ، امنیت بالا ، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر ، استفاده از آخرین متد طراحی سایت ، آموزش و یکسال پشتیبانی رایگان